top of page
main_logo_edited.png

Vinárstvo Grand Bari 

S touto spoločnosťou sme nadmierne spokojný. Milí a ústretoví majitelia, ktorí sa vždy snažia v čo najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Realizácia zákazky priamo na mieru. Realizovali sme spolu viacero projektov a ani u jedného z nich nedošlo k problémom, ktoré by boli zapríčinené pracou danej spoločnosti. Preto hodnotím prístup a prácu danej spoločnosti 5 z 5 hviezdičiek. Určite budeme aj naďalej v kontakte v prípade ďalších realizácii projektov.

zelena laguna_edited.png

Hotel Zelená Lagúna Domaša

K danej spoločnosti sme sa dostali ako subdodávatelia pri výstavbe nášho nového hotela v rekreačnej oblasti Domaša. Za nás ako majiteľov daného objektu musíme skonštatovať, že s danou spoločnosťou sme nemali žiadne problémy. Dodavky a termíny realizácii boli dodržiavané a realizované načas. V ich kompetencii bola výstavba komplexne všetkých športovísk v našom areály spolu s výstavbou detských ihrisk a okolia. Všetky stavby a realizácie boli dodané načas a s patričnou certifikáciou jednotlivých komponentov a produktov.

eurovea_edited.jpg

EUROVEA Bratislava

Spoločnosť Alfagreen s.r.o. pre nás realizovala výstavbu prvého detského ihriska pred 3 rokmi. V tomto roku pre nás realizovali výstavbu umelej plochy pod fitness zostavy na nábreží Dunaja. Ako v minulosti, tak aj v priebehu tejto druhej realizácii sme so spol. Alfagreen s.r.o. boli spokojní a s veľkou pravdepodobnosťou aj pri nasledujúcej realizácii oslovíme tuto spoločnosť. Verime, že ich kvality a profesionalita bude aj naďalej rásť.

bottom of page